Credit24 un kredīta saņemšanas nosacījumi 10 minūtēs

Akcija
Maksimālā summa
€ 3000
Minimālā summa
€ 50
  • Saņēmšanas laiks: 10 min.
  • Pirmais kredīts bezmaksas:
  • GPL: 10 %
  • Vecuma ierobežojums: 18-70
  • Iespējamie termiņi: 36 mēn.
10:00 - 19:00
10:00 - 18:00

Credit24 ātrais kredīts

Credit24Credit24 – finanšu organizācija, kas piedāvā saņemt ātro kredītu par summu no 50 līdz 3000 eiro katram, kam ir atvērts konts jebkurā Latvijas bankā. Kredīts tiek piešķirts bez ķīlas, bet tā izsniegšanai tiek veikta pieteicēja kredīta reitinga un kredītvēstures pārbaude, tiek novērtētas finansiālās iespējas un darba alga. Dažos gadījumos kompānijas menedžeri zvana kredīta pieteicējam uz darbu vai iesniedz pieprasījumus citā bankā, kurā klientam var būt atvērta vēl viena līnija.

Kā rāda kompānijas klientu vairākuma pieredze, saņemt kredītu kompānijā nav sarežģīti, bet atklātas mahinācijas ar kredītiem un dokumentiem šeit ir praktiski izslēgtas. Kā rezultātā, galvenā Credit24 auditorija ir pilnība maksātspējīgi klienti, kuriem aizņēmuma līdzekļi ir nepieciešami nejaušu un nelielu izdevumu segumam.

Nosacījumi un kredītu izsniegšanas kārtība Credit24

Gada procentu likme Credit24 sastāda 127,7%, turklāt ikmēneša maksājums tiek aprēķināts atkarībā no kredīta summas izmaksas termiņa. Parasti tas sastāda apmēram 10% no aizdevuma summas.

Kompānija piedāvā kredītu noformēšanu izsniegšanu uz kontu klienta bankā, turklāt noformēšana var tikt īstenota gan klātienē lieliveikalos Maxima un pasta nodaļās, gan tiešsaistes režīmā credit24.lv tīmekļa vietnē. Tāpat kompānija ir laidusi klajā savu aplikāciju mobilajiem tālruņiem, ar kuras palīdzību klienti, kas jau saņēmuši kredītu, var ņemt jaunus aizdevumus, dzēst parādu un sekot visām kredītlīnijas izmaiņām.

Zināšanai

Nevajag jaukt kompānijas Credit24.lv nosaukumu ar pec skanējuma tuvo kredito24 (vai, kā dažreiz kļūdaini raksta, 24kredit). Kredito24 – Krievijas kredītu mikrofinansēšanas kompānija, kas piešķir tiešsaistes aizdevumus tikai Krievijas pilsoņiem un tikai uz Krievijas banku kontiem.

Kopumā, Credit24 ir viens no Latvijas mikrokreditēšanas tirgus līderiem, uzņēmuma pakalpojumus izamnto liels valsts lielpilsētu iedzīvotāju skaits. Tomēr, kompānijai ir arī trūkumi:

Kredīta restrukturizācijas un pagarināšanas neiespējamība, kas ir ļoti vajadzīga daudziem privātuzņēmējiem. Līdzko kredīta termiņš beidzas, bet aizņēmējs nepagūst izmaksāt parādu, dokumenti tiek nodoti kompānijām-kolektoriem;

Visai zema iespējamā kredīta summa – ideālais aizņēmējs Credit24 var saņemt maksimums 3000 eiro. Šī summa daudziem potenciālajiem klientiem ir nepietiekama. Piemēram, privātuzņēmējs kases iztrūkuma segumam var vēlēties 5000-10000 eiro, bet ārstēšanās izdevumu apmaksai vai, piemēram, bērna apmācībai augstskolā vienkāršam ierinda sdarbiniekam ir nepieciešama daudz lielāka naudas summa;

1 Zvaigzne2 Zvaigzne3 Zvaigzne4 Zvaigzne5 Zvaigzne (1 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...

Pievienot komentāru

Be the First to Comment!

avatar
wpDiscuz