Crediton — kredīti līdz 2000 eiro bez ķīlas un galvotājiem

Salīdzināt
Saņēmšanas laiks Pirmais kredīts
bezmaksas*
Maksimālā summa GPL(%)* Minimālā summa Vecuma
ierobežojums
Aktivācijas maksa Iespējamie termiņi Saraksts
10 min. € 700
Saņemt aizdevumu
10 % € 5 20-75 € 0.01 24 mēn.
10:00 - 19:00
10:00 - 18:00

CreditON ātrais kredīts

Crediton — Latvijas kompānija, kas izsniedz ātros kredītus 15 minūšu laikā pēc tiešsaistes pieteikuma izskatīšanas. Lai saņemtu no 5 līdz 2000 eiro, nekur nevag braukt, nevajag iesniegt dokumentu paku, iemaksāt ķīlu vai atvest galvotāju. Noformēšana notiek tiešsaistes režīmā kompānijas mājaslapā, bet nauda tiek uzreiz ieskaitīta klienta kontā.

Kredīta noformēšanai tīmekļa vietnē Crediton.lv  klientam ir jābūt pilngadīgam, vecumā no 20 līdz 70 gadiem, jābūt Latvijas pasei, mobilā talruņa numuram un kontam Latvijas bankā. Izvēloties nepieciešamo summu un dzēšanas termiņu, katrs klients uzreiz saņem individuālu shēmu un maksājumu apmērus, pirmās un pēdējās iemaksas datumus.

Zināšanai

CreditOn ir lielas grupas Creamfinance daļa, kas kreditē pilsoņus Latvijā, Čehijā, Polijā, Dānijā un Gruzijā. Tāpat kompānija ietilpst Latvijas nebanku kreditoru asociācijā, kas ir tās sociālās atbildības un drošības apliecinājums. Tādu kompāniju Latvijas Republikā ir tikai 12.

Kredīta saņemšana CreditOn trīs vienkāršos soļos

Solis 1. Kredīta tipa izvēle

Pat neesot Crediton.lv klientam, tīmekļa vietnē var uzzināt visus kreditēšanas sīkumus, termiņus un maksājumu apmērus. Cilvēkiem ar dažādām finansiālajām prasībām kompānija piedāvā vairākus kredītu veidus:

  • Kredītlīnija. No 50 līdz 1000 eiro uz 12 mēnešiem.
  • Īstermiņa kredīts. No 5 līdz 600 eiro uz 15-30 dienām.
  • Patēriņa kredīts. No 100 līdz 2000 eiro uz 24 mēnešiem.

Kredītu kalkulators uzreiz norāda izmaksu grafiku ar datumiem un maksājumu summām (galveno summu un procentus) .

Solis 2. Tiešsaistes pieteikuma iesniegšana

Lia saņemtu kredītu, ir jāreģistrējas: https://www.crediton.lv/ru/aizdevumi/registracija. pieteikuma noformēšana prasa maksimāli personas datus: uzvārdu, vārdu, personas kodu, mobilā tālruņa numuru, elektronisko pastu, bankas konta numuru, ikmēneša ienākumu un izdevumu apmērus.

Reģistrācijas apstiprināšanai tiek veikts identifikācijas maksājums no personīgā konta 0,01 € apmēra, bankas pārveduma mērķis: Piekrītu SIA Creamfinance Latvia līguma nosacījumiem.

Kad reģistrācija ir izpildīta, tiek iesniegts kredīta pieteikums, norādot nepieciešamo summu un dzēšanas termiņu.

Solis 3. Kredīta saņemšana

Uzreiz pēc pieteikuma noformēšanas tas tiek izskatīts, procedūra prasa 15 minūtes darba laikā:

  • Katru dienu: no 8 līdz 22;
  • brīvdienās: no 10 līdz 20.

Ja pieteikums ir pienācijs ārpus darba laika, to izskata nākamās dienas rītā. Pēc piekrišanas klients saņem SMS par pieteikuma statusu. Bet kredīts 10 minūšu laikā tiek ieskaitīts klienta kontā, kas norādīts reģistrācijā.

Sīkāka informācija, kas saistīta ar kredītu, atrodama klienta personīgajā profilā, to var apskatīt jebkurā laikā.Nepieciešamības gadījumā var izmantot kreditēšanas termiņa pagarināšanas pakalpojumu.

CreditOn ļauj, atrodoties pie datora jebkura Latvijas punktā 15 minūšu laikā saņemt kredītu līdz pat 2000 eiro, vienkārši apstiprinot savus datus tiešsaistē. Summas izvēle, dzēšanas termiņi un procentu likmes izvēlas klients. Tāpēc konkrēti jūsu situācijai ir visai vienkārši izvēlēties vēlamo kredīta summu un izmaksu nosacījumus

1 Zvaigzne2 Zvaigzne3 Zvaigzne4 Zvaigzne5 Zvaigzne (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Pievienot komentāru

1 Comment on "Crediton — kredīti līdz 2000 eiro bez ķīlas un galvotājiem"

avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Evalds
Guest

Ļoti labs aizdevējs!

wpDiscuz