Ferratum ātrais kredīts

Salīdzināt
Saņēmšanas laiks GPL(%)* Minimālā summa Maksimālā summa Vecuma
ierobežojums
Aktivācijas maksa Iespējamie termiņi Saraksts
15 min. 10 % € 10 € 2000
Aizņemties
21 – 70 € 0.01 30 dn.
08:00 - 20:00
09:00 - 18:00

Kompānijas Ferratum ātrie kredīti Latvijā

Ferratum LatviaFerratum — starptautiskās mikrokredītu kompānijas Ferratum Group apakšvienība, kas izsniedz kredītus 23 pasaules valstīs, bet kopš 2007.gada – arī Latvijā. Dažādās akšvienībās pieteikumus apstrādā 700 kredītu inspektori, savukārt, Ferratum pakalpojumus visā pasaulē izmanto 3 miljoni klientu. Kopš 2005.gada kompānija aktīvi izmanto mobilās tehnoloģijas, ļauj noformēt kredītus attālināti ar interneta pieteikumu un SMS palīdzību.

Šodien Ferratum piedāvā 3 kredītu veidus:

  • Īstermiņa aizdevums. No 10 līdz 400 eiro (pirmajā noformēšanas reizē – līdz 350 eiro) uz 15-30 dienām.
  • Kredītlimits. No 50 līdz 1200 eiro vienā reizē vai pa daļām (pirmā noformēšana – līdz 1000 eiro) uz termiņu no dažām dienām līdz gadam. Dzēšana pirmajās 30 dienās bez komisijas. Ja ir atvērts kredītlimits, bet summa netiek pilnībā izmantota, var saņemt papildu aizdevumu.
  • Patēriņa kredīts. No 50 līdz 1500 eiro uz 6-12 mēnešiem ar izmaksu vienādās daļās.

Lai varētu izmantot Ferratum pakalpojumus, ir jādzīvo Latvijā, jābūt atvērtam kontam vienā no valsts bankām, pastāvīgiem ienākumiem un mobilā tālruņa numuram. Kredītlimits un īstermiņa aizdevums tiek izsniegts personām 21-75 gadu vecumā, bet patēriņa kredīts tiek noformēts no 25 gadu vecuma. Turklāt naudas saņemšanai nav nepieciešama ķīla un galvotājs.

Kredītu noformēšanas priekšrocība kompānijā Ferratum –  ir līdzekļu pārskaitījums jau 10 minūtes pēc pieteikuma apstiprināšanas. Turklāt, naudas pārvedums tiek izpildīts uz kontu, kuru norādījis patērētājs, tātad uz jebkuru Latvijas banku. Ieskaitīšanas ātrums ir atkarīgs tieši no bankas, kurā šis konts atrodas.

Ferratum

izskata pieteikumus un veic izmaksas katru dienu bez brīvdienām:

  • pirmdiena-piektdiena: no 8 līdz 20;
  • sestdiena: no 9 līdz 18;
  • svētdiena: no 10 līdz 18.

Ir iespējama pirmstermiņa kredīta dzēšana. Tādā gadījumā  5 darbadienu laikā tas ir jādara zināms kompānijai, nosūtot paziņojumu PDF- formātā uz e – pastu: info@ferratumbank.lv vai nosūtot vēstuli uz bankas galveno biroju. Klientam tiks nsoūtīts pirmstermiņa dzēšanas rēķins.

Zināšanai

Ja nav iespējas dzēst parādu Ferratum saskaņā ar plānu, klients var pagarināt kredīta atmaksas termiņu (izņemot patēriņa kredīta) uz 7-30 dienām. Tāda pagarināšana ir atļauta divreiz.

Kā saņemt Ferratum ātro kredītu?

Lai iesniegtu pieteikumu uz jebkuru izvēlēto kredīta veidu kompānijā Ferratum, pietiek ar 3 soļiem.

1. Jāiesniedz pieteikums tīmekļa vietnē www.ferratum.lv, aizpildot piedāvāto formu.
Jānorāda reāluie bankas dati, pases dati un citi. Pēc tiem tiek pārbaudīta kredītu vēsture.

2. Jāveic identifikācijas maksājumu 0,01 € apmērā.
Procedūra tiek izpildīta vienu reizi. Pēc tās pabeigšanas klients saņem PIN- kodu piekļuvei savam profilam Ferratum mājaslapā.

3. Jāsaņem lēmums, tas prasa 15 minūtes. Ja tas ir pozitīvs, uz kontu 10 minūšu laikā tiks pārskaitīta nauda.

Tādējādi, lai saņemto ātro naudu Ferratum, nevajag nekur braukt un iesniegt dokumentu paku. Pietiek ar piekļuvi Internetam, mobilā tālruņa numuru un kontu jebkura Latvijas bankā. Vajadzīgā summa no 10 līdz 1500 eiro apmērā, pēc pieteikuma apstiprināšanas tiek ieskaitīta konta jau pēc 15 minūtēm.

1 Zvaigzne2 Zvaigzne3 Zvaigzne4 Zvaigzne5 Zvaigzne (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...