SMS kreditēšanas īpatnības

Mūsdienu pasaule nav iespējama bez datortehnoloģiju pielietošanas, tāpēc tās tiek plaši pielietojamas arī banku sistēmās. Tā radās Internetbanka, kuras mērķis ir jauno potenciālo klientu piesaiste. Laikam šobrīd jau grūti atrast cilvēku, kurš nav izmantojis kādu no daudziem kreditēšanas veidiem. Piemēram, automašīnas iegādei vai bērna mācību apmaksai.

Tie patērētāji, kuri ir ņēmuši kredītus bankās zina, ka parasta kredīta saņemšanai jābūt ļoti pacietīgam, vācot dažādus dokumentus. Kā rīkoties, ja nauda ir nepieciešama steidzami? Bankas parūpējušās, lai patērētājiem būtu iespēja atrisināt savu naudas jautājumu dažu minūšu laikā. Tā pēdējā laikā populārs kļuvis SMS Ātrais kredīts? Kādēļ? Kādas ir tā pozitīvās un negatīvās īpatnības?

Patērētājiem patīk SMS kredīta noformēšanas ātrums. Nav nepieciešamības meklēt galvotāju, vākt dokumentus, prasīt darba dēvējam izziņu par darba algu. Pietiks vien ar reģistrēšanos kreditora web-lapā, norādot savus kontaktdatus, proti, mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi. Tad varat izvēlēties vēlamo naudas summu un nosūtīt kreditoram pieteikumu vai web-lapā, vai īsziņā.

Ja nosūtīsiet pieteikumu pakalpojumam SMS Ātrais kredīts Internetā, tad lēmums par kredīta piešķiršanu automātiski tiks nosūtīts uz e-pasta adresi, kas tika norādīts reģistrācijas laikā. Tik 10-15 minūšu pacietība un gaidītā nauda būs Jūsu bankas kontā vai elektroniskā Kivi-makā. Gadījumā, ja pa rokai nav pieejas Internetam, pieteikumu kredītam Jūs varat izmantot savu mobilo tālruni – nosūtīt SMS īsziņu, kurā jānorāda lietotāja ID, vēlama kredīta summa un laiks. Papīrnauda pakāpeniski tiek izstumta ar elektronisku naudu, šāds apmaksas veids ir ērtāks un vienkāršāks. Bet, atcerieties, ka kredīti Internetā interesē arī krāpniekus

1 Zvaigzne2 Zvaigzne3 Zvaigzne4 Zvaigzne5 Zvaigzne (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Related posts

Pievienot komentāru

1 Comment on "SMS kreditēšanas īpatnības"

avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Linda
Guest

Sakiet lūdzu, kā lai pārliecinātos, ka neviens nav izmantojis manus datus kredīta saņemšanai?

wpDiscuz