Kredīts pret auto ķīlu

Autokredīts automašīnas ķīlā – lieliskā iespēja saņemt naudu ar zemo procentu likmi. Pēc TopCredits.lv datiem, šādiem aizdevumiem likmes ir zemākās pār 5-8 procentu punktiem, nekā neapdrošinātie kredīti analoģiskām summām un uz tādiem pašiem termiņiem.


Kredīta ņēmējam, kurš plāno noformēt kredītu skaidrā naudā ieķīlājot automašīnu, vispirms nepieciešams iepazīties ar nosacījumiem, ko kredītiestāde prasa šim aizdevumam. Dažas bankas pieņem kā ķīlu tikai ārzemju automašīnas, kā arī, tikai noteikto izlaiduma gadu robežās kredīta izsniegšanas vai beigšanas brīdim.

Summa, kurai kredīts tiek izsniegts pret automašīnu ķīlu, parasti atkarīga no ieķīlājamās automašīnas vērtības. Dažādās bankās maksimālais kredīta apmērs var sasniegt no 50% līdz 100% no ķīlas vērtības novērtēšanas. Dažas bankas veic šādu novērtēšanu ar saviem resursiem, citas prasa neatkarīgo vērtētāju atzinumus, ko prasa papildus tēriņus.


Portālā TopCredits Jūs varat atrast ne tikai izdevīgāko kredītu pret automašīnas ķīlu, bet arī noformēt online-pieteikumu pēc izvēlētas programmas.

 

 

2013 © TOP Credits - Ātro kredītu salīdzināšana. Visas autortiesības aizsargātas.