Saņemt ātro kredītu SMScredit

Kreditors Saņēmšanas laiks Pirmais kredīts
bezmaksas*
Maksimālā summa GPL(%)* Minimālā summa Vecuma
ierobežojums
Iespējamie termiņi Saraksts
10 min. € 425
Saņemt aizdevumu
10 % € 5 20 - 75 1-30 dn.
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00

SMS Kredīts – bez ķīlas

SMSCredit – viena no Latvijas vadošajām mikrokreditēšanas kompānijām. Savas darbības laikā organizācija ir izsniegusi vairāk kā 2 miljonus ātro kredītu, turklāt šodien caur kompānijas oficiālajām tīmekļa vietnēm aizdevumi tiek piešķirti ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs: Zviedrijā, Somijā, Lietuvā, Lielbritānijā, Dānijā, Krievijā, Spānijā un pat Kanādā.

Galvenā darba priekšrocība ar SMScredit ir kredīta saņemšanas vienkāršība. Visas procedūras tiek veiktas tiešsaistes režīmā, reģistrācijai un pirmā aizdevuma saņemšanai nav nepieciešamas nekādas izziņas, galvotāji un ķīla – pietiek vienkārši reģistrēties tīmekļa vietnē un aizpildīt profila datus personīgajā kabinetā. Turklāt aizdevuma noformēšana prasa tikai 5-10 minūtes, bet nauda ienāk jūsu kontā 15 minūšu laikā kompānijas darba laikā (no 7 rītā līdz 23-iem vakarā).

Salīdzinot ar galveno konkurentu – Credit24, SMSCredit piedāvājums atšķiras ar bezprocentu perioda esamību: ja nauda tiek atgriezta 30 dienu laikā pēc kredīta izsniegšanas, par summu netiks ieskaitīti procenti. Būtībā, atgruezt vajadzēs to pašu summu, kuru aizņēmējs aizņēmās.

Cits ērts SMSCredit pakalpojums ir kredīta saņemšanas iespēja ar SMSM nosūtīšanas palīdzību. Šim mērķim ir iepriekš jāreģistrēja stīmekļa vietnē www.smscredit.lv

smscredit.lv un jāaizpilda pieprasāmā informācija profila www.smscredit.lv/profilis lapā. Pēc tam jebkurā vietā, tostarp atrodoties tālu no interneta, atliks tikai nosūtīt SMSM uz īso numuru 157 ar summas un kredīta termiņa norādījumu, un 15 minūšu laikā nauda tiks ieskaitīta jūsu bankas kontā.
Turklāt, kompānija ir laidusi klajā un piedāvā klientiem ērtu mobilo aplikāciju, ar kuras palīdzību var atstāt kredīta pieteikumu, sekot limitam un ieskaitījumiem, kā arī dzēst aizdevumu tikai ar mobilā tālruņa palīdzību, bez kompānijas tīmekļa vietnes apmeklējuma.

Uz doto brīdi SMS Kredīts maksimāli ātri pārskaita kredītus uz kontiem, kas atvērti tādās bankās kā: GE Money, Swedbank, Nordea, SEB, DNB, Norvik un Citadele. Uz citām bankām līdzekļi arī tiek pārskaitīti, bet to faktiskā ienākšana kontā var prasīt līdz 3 darbadienām.

Nepieciešamības gadījumā naudu no SMSCredit var saņemt kompānijas Plus Punkts birojos vai Latvijas Pasta nodaļās.

Kas var saņemt ātro kredītu SMScredit?

Kompānija izsniedz kredītus visiem Latvijas pilsoņiem, kas vecāki par 20 gadiem un jaunāki par 75 gadiem, ja viņiem ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām un nav parādu pašā SMSCredit. Turklāt,  citās kompānijas  tīmekļa vietnēs (piemēram, www.smscredit.lt – Lietuvā) kredītus var saņemt kaimiņvalstu pilsoņi.

Tomēr, neskatoties uz darba ērtību un pietiekami lojālajiem nosacījumiem, SMScredit aizņēmējiem izsniedz ļoti nelielus aizdevumus. Maksimālā kredīta summa visiem aizņēmējiem, tostarp ar labu reputāciju, sastāda tikai 425 eiro. Pirmo kredītu var saņemt maksimums 300 eiro apmēra. Tātad, kompānija orientējas, pirmkārt, uz klientiem, kuriem ir nepieciešami ļoti mazi aizdevumi sīkiem mazumtirdzniecības pirkumiem un nelieliem pagaidu izdevumiem.

Jebkurā gadījumā,  lai ātri saņemtu kredītu SMSCredit, nevajag doties uz uzņēmuma biroju un iesniegt kādus dokumentus. Viss, kas nepieciešams – konts Latvijas bankā, internets un telefons. Ar to pietiek, lai uzreiz saņemtu 300 eiro  ar iespēju atgriezt tos bez procentiem 30 dienu laikā.

1 Zvaigzne2 Zvaigzne3 Zvaigzne4 Zvaigzne5 Zvaigzne (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Pievienot komentāru

3 Comments on "Saņemt ātro kredītu SMScredit"

avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Irma
Guest

Par smscredit varu teikt daudz labu vārdu 🙂

Nauris
Guest

Normals aizdevejs. Bet man patik Bino

Olga Kravchenko
Guest

Brala paru raz kredit, odin raz ne vernula 🙂 poka eshe vsjo tiho

wpDiscuz